Strona główna: Metaldamage / Darmowe premium
Strona została przeniesiona na www.metaldamage.cba.pl   !!!
 
   Spis części
   Aktualności
   Darmowe premium
   Dla początkujących
   Gotowce do profilu
   Handel
   Kontakt
   Konwerter wiadomości
   Link do profilu
   Moje opisy
   O grze
   Ranking wszystkich
   Reklama
   Tworzenie opisu
   Wypowiadanie wojenOsób online:web stats stat24
 

Darmowe Premium

Oczywiście Premium, ani puszki nigdy nie były i nie będą całkowicie za darmo, przynajmniej ja nie znam takich sposobów. Jest jednak taki sposób, o którym można powiedzieć że daje darmowe puszki, bo kosztuje on ciebie troszkę czasu, a w niektórych sposobach nie kosztuje nawet chwilki czasu. Chodzi mi tu o zarabianie poprzez reklamy. Mianowicie jest tego w Internecie mnóstwo i każdy wymaga czegoś innego by zarobić troszkę forsy, ale zacznijmy od początku. Od czego trzeba zacząć? Zarobione pieniądze gdzieś muszą zostać przelane, dlatego polecam założenie konta w PayPalu i Alertpay. Teraz trzeba wybrać jakiś program, w którym będziemy zarabiać, tak jak wspominałem jest ich mnóstwo, ale ja przedstawię wam trzy najciekawsze:

*
Bux.to- stronka, która płaci za klikanie w reklamy, można na tym dobrze wyjść, lecz okazuje się że trzeba długo czekać na wypłatę.

*
Bux3.com- to samo co
Bux.to, lecz jest tutaj więcej reklam, czyli więcej się zarabia. Bonus za przyjście jest od Bux.to mniejszy o 4 centy, ale tak jak mówiłem jest więcej reklam, czyli te kilka centów można szybko odrobić. Lecz tu też trzeba czekać długo na wypłatę choć się chyba admin zmienił więc nie wiem.

*
Świat-Reklam.net- tym razem coś polskiego. Bardzo fajny admin, możliwość wypłaty od 10 zł, konkursy klikaczy gdzie można wygrać 5zł, wypłata między innymi na PayPal i Bank Polski.  
Online Casino
Copyright ©2007 by Kubik8
Kreator Stron www