Strona główna: Metaldamage / O grze
Strona została przeniesiona na www.metaldamage.cba.pl   !!!
 
   Spis części
   Aktualności
   Darmowe premium
   Dla początkujących
   Gotowce do profilu
   Handel
   Kontakt
   Konwerter wiadomości
   Link do profilu
   Moje opisy
   O grze
   Ranking wszystkich
   Reklama
   Tworzenie opisu
   Wypowiadanie wojenOsób online:web stats stat24
 

O GRZE

    Metal Damage to internetowa gra RPG, tzw. Massive Multiplayer Online Role Playing Game, w skrócie MMORPG. Twórcą gry jest niemiecka grupa programistów GameForge AG, która dla tej gry robi za mało. W chwili obecnej polska wersja gry funkcjonuje pod patronatem Onet.
    MetalDamage jest symulatorem wyścigów online.
Ryczące silniki, szybkie wyścigi i najlepsze samochody w całości pochłoną fanatyków wyścigów. MetalDamage otwiera bramy do rywalizacji na bardzo wysokim poziomie. Każdego dnia tysiące kierowców wyzywają się wzajemnie, aby trafić na szczyt rankingu. W rankingu biorą udział nie tylko kierowcy, ale i zespoły które gromadzą najlepszych kierowców, by razem zwyciężać swoich wrogów. Jeżeli należysz do jednego z zespołów, który ma wysoką pozycję będziesz dość dobrze rozpoznawalnym kierowcą. Nie oznacza to jednak wcale, że na pozycji teamu do którego należysz wybudujesz swoją pozycję, bo prawdopodobnie będziesz atakowany przez bardziej doświadczonych graczy.
    W grze jak w większości gier online zdobywamy doświadczenie, kupujemy przedmioty, podnosimy statystyki. Respekt który buduje naszą pozycję w rankingu zdobywamy samodzielnie, jednak będąc w zespole możesz zawsze liczyć na pomoc kolegów z większym doświadczeniem. W grze funkcjonuje wiele kultowych samochodów jak np.: viper, hummer, pickup, itp. Niestety niektóre rzeczy są dostępne jedynie za prawdziwe pieniądze, ale bez nich też możesz stać się najlepszym i stanąć na czele rankingu.
    W grze MetalDamage wyszukanie przeciwnika do wyścigu to koszt 1$, jest również opcja treningu za 10$. Jeżeli nie mamy pieniędzy na trening lub wyścig zawsze można udać się do garażu i tam popracować.
   
    Fajną funkcją gry jest bardzo prosty wewnętrzny system wiadomości, przez co możemy komunikować się z innymi graczami, a być może nawet poznać przyszłego przyjaciela.
    Sprawdź się w pojedynku z dużą społecznością! Jeżeli jeszcze nie jesteś graczem tej gry, możesz zarejestrować się klikając
tutaj.Najważniejsze linki:


          
http://board.metaldamage.onet.pl/- Forum Polskiego MD
           http://www.metaldamage.onet.pl/- Strona Główna Polskiego MD


 
Online Casino
Copyright ©2007 by Kubik8
Kreator Stron www